Zima dostal šanci v turínském derby, z výhry se ale radoval Juventus

Juventus v úvodu utkání nemohl najít rytmus. V první půli na hřišti překvapivě dominovali domácí hráči, ale vedoucí branku z tlaku vytěžit nedokázali. V nadějných příležitostech nedokázali přesně zakončit Saša Lukič ani Rolando Mandragora.
Hráčům Juventusu se postupem času podařilo otupit protivníkův tlak a sami převzali iniciativu. S přibývajícími minutami se tlak "Staré dámy" stupňoval a vyvrcholil střelou Locatelliho, který z hranice pokutového území překonal Vanju Milinkoviče-Saviče. V závěru mohl zpečetit výhru Juventusu Dejan Kulusevski, ale jeho rána přes Zimu skončila pouze na tyči.
Juventus díky povedenému závěru prodloužil neporazitelnost ve vzájemných duelech na 15 zápasů a posunul se na osmé místo neúplné tabulky.
První výhru si připsali fotbalisté Salernitany, kteří zdolali FC Janov 1:0. Vítězství nováčkovi zajistil Milan Djurič.