Messi: Takový vyhazov si Suárez nezasloužil. Ale už mě nemůže překvapit nic

25. Září 2020 - 15:41 -- ifotbal

"Zasloužil si rozloučení odpovídající jeho významu. Jako jeden z nejdůležitějších hráčů v klubových dějinách, který dosáhl skvělých úspěchů s týmem i jako jedinec. Být takhle vyhozen si nezasloužil. Ale pravdou je, že teď už mě nic nepřekvapí," napsal Messi na Instagramu.
Suárez dal od příchodu z Liverpoolu v roce 2014 za Barcelonu 198 soutěžních gólů. Více branek v dresu slavného klubu nastříleli jen César Rodríguez (232) a Messi (634). Barcelonský rekordman se nyní bude poprvé se svým přítelem Suárezem potkávat jako soupeř.

"Bude to zvláštní vidět tě v jiném dresu a ještě divnější bude proti tobě hrát," uvedl Messi.
Šestinásobný nejlepší fotbalista světa byl po neúspěšné minulé sezoně Barcelony rozčarovaný a chtěl odejít. Nakonec však zůstal, protože se nechtěl s klubem dál přít o to, zda může Camp Nou opustit bez náhrady. Smlouva mu vyprší po této sezoně. Už začátkem září podrobil vedení Barcelony kritice. "Management klubu vedený (prezidentem Josepem Mariou) Bartomeuem je katastrofa," řekl Messi, jenž je v klubu od třinácti let.

Source: 
https://sport.aktualne.cz/fotbal/zahranici/messi-takovy-vyhazov-si-suarez-nezaslouzil-ale-uz-me-nemuze/r~7915a81eff3711eaa7deac1f6b220ee8/?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed