88. Eder

Muž zápasu: Eder

Sestava Itálie: G. Buffon - A. Barzagli, L. Bonucci, G. Chiellini -A. Florenzi (85. S. Sturaro), M. Parolo, D. De Rossi (74. T. Motta), E. Giaccherini, A. Candreva- G. Pellé (60. S. Zaza), C. Éder
Sestava Švédsko: A. Isaksson - E. Johansson, V. Lindelöf,A. Granqvist, M. Olsson - S. Larsson, A. Ekdal(79. O. Lewicki), K. Källström, E. Forsberg(79. J. Durmaz) - J. Guidetti (85. M. Berg),Z. Ibrahimovic

Švédsko ani ve svém druhém zápase nevystřelilo na branku. Jediným trochu nebezpečným hráčem byl Ibrahimovic, ale sám na vše nestačil. Itálie dlouho svírala nůžky a šmikla až v 88. minutě, kdy rozhodl Eder a zajistil Itálii osmifinále.

TABULKA SKUPINY E

Španělsko - Turecko 3:0 (2:0)
34. a 48. Á. Morata, 37. Nolito

Muž zápasu: Iniesta

Sestava Španělsko: D. De Gea - J. Juanfran, G. Piqué, S. Ramos,J. Alba (82. C. Azpilicueta) - F. Fabregas(71. Koke), S. Busquets, A. Iniesta - D. Silva(64. B. Soriano), Á. Morata, Nolito
Sestava Turecko: V. Babacan - G. Gönül, M. Topal, H. Balta,C. Erkin - O. Tufan, S. Inan (71. Y. Malli),O. Özyakup (62. O. Sahan) - H. Calhanoglu(45. N. Sahin), B. Yilmaz, A. Turan

Španělsko dalo základ vítězství už v prvním poločase. Turecko ač hrálo otevřenější partii, nebo právě proto, než Česko, tak prohráli vysoko 3:0. V posledním zápase budou Turci hrát o naději.