Fotbalové novinky

29.06.2016 - 20:20

Rio de Janeiro - V nominaci brazilské fotbalové reprezentace na domácí olympijské hry v Riu de Janeiro jsou i hvězdný útočník Barcelony Neymar a křídelní záložník Bayernu Mnichov Douglas Costa. Kapitán Neymar po dohodě vynechal nedávný americký šampionát Copa América v USA, protože ho katalánský klub během léta nechtěl pouštět na dvě velké mezinárodní akce.

29.06.2016 - 20:18

Plzeň - Fotbalisté Plzně vyhráli i čtvrtý přípravný zápas na novou sezonu. Ligový mistr stále v kombinované sestavě bez reprezentantů otočil duel s druholigovou Vlašimí a i zásluhou dvou gólů Michaela Krmenčíka zvítězil 5:3. V dosavadních čtyřech utkáních proti týmům z nižších soutěží Viktoria nastřílela 39 branek.

29.06.2016 - 20:02

Plzeň/Praha - Fotbalisté Plzně vyhráli i čtvrtý přípravný zápas na novou sezonu. Ligový mistr stále v kombinované sestavě bez reprezentantů otočil duel s druholigovou Vlašimí a i...

29.06.2016 - 19:56

Po osobní stránce ne právě povedenou sezonu za sebou má Fernando Llorente. Španělský útočník koncem srpna odešel z Juventusu zdarma do Sevilly a nedokázal si vybojovat místo v základní sestavě, začíná se tak mluvit o jeho dalším stěhování, jedním z hlavních důvodů je vysoký plat...

29.06.2016 - 19:47

Zatím se připravují bez šesti reprezentantů, kteří se vrátili z mistrovství Evropy ve Francii, pár dalších hráčů si léčí zranění. Až na soustředění v Rakousku budou fotbalisté pražské Sparty kompletní. „Vezmeme tam 22 hráčů do pole a tři brankáře. O nominaci mám jasno, o místo si řekli i mladíci Pulkrab, Čermák nebo Schick,“ avizuje trenér Zdeněk Ščasný po prvním přípravném duelu, v němž Sparta na Strahově porazila druholigové České Budějovice 2:1.