Fotbalové novinky

22.04.2018 - 13:31

Po delší době byl s výkonem svého mužstva spokojený. Plzeňští fotbalisté si připsali ligové vítězství poprvé od 18. března, kdy brali tři body ve Zlíně. Trenér Viktorie Pavel Vrba, jehož celek si upevnil postavení v čele tabulky nejvyšší soutěže, označil výhru 3:1 na hřišti posledního Brna za mimořádně důležitou.

22.04.2018 - 13:19

Tenhle zápas je pro oba týmy strašně důležitý. Chelsea čelí v Premier League zkáze v podobě páté příčky a neúčasti v příštím ročníku Ligy mistrů. Southampton dokonce stojí na pokraji sestupu do Championship. Semifinále FA Cupu nabízí osvěžení od ligového trápení, ale taky šanci, jak se věrným fanouškům alespoň částečně revanšovat.

22.04.2018 - 11:56

Ostravský stoper Martin Šindelář byl v duelu 25. kola HET ligy mezi domácí Sigmou Olomouc a Baníkem z pohledu svého týmu téměř u všeho. Při jediném gólu zápasu ho vykoupal střelec Sigmy Jakub Plšek a pak dvakrát selhal v solidních šancích. Baník tak i jeho „zásluhou“ vyšel po čtyřech zápasech bodově naprázdno a dál je na sestupové patnácté příčce.

22.04.2018 - 11:35

Fotbalisté AC Milán si pořádně zkomplikovali cestu vysněnou účastí v Lize mistrů a naopak spíš začínají hazardovat i s postupem do evropských pohárů. Domácí porážku s Beneventem nelze nazvat jinak než ostudnou. Však se také kouč Gennaro Gattuso po ní nebál ostrých slov.