Praha - Praha schválila nájemní smlouvu s prvoligovým fotbalovým klubem Bohemians Praha 1905 o užívání stadionu Ďolíček ve...

Praha - Praha schválila nájemní smlouvu s prvoligovým fotbalovým klubem Bohemians Praha 1905 o užívání stadionu Ďolíček ve...

Fotbalové novinky

17.01.2017 - 11:58

Turín – Nová éra Juventusu započala. Alespoň co se týče loga klubu. Turínský gigant se svůj znak rozhodl radikálně upravit a vydal se minimalistickou cestou. Novinka podle prezidenta úřadujícího italského mistra Andrey Agnolliho ukazuje směřování celku do budoucnosti. Většina fanoušků ale jeho entusiasmus nesdílí a na internetu se objevila kromě celé řady vtipů i tvrdá kritika.

17.01.2017 - 11:19

Praha - Dnes už bývalý holandský fotbalový trenér Louis van Gaal se rozhodl v pětašedesáti letech ukončit kariéru. Po letním konci v Manchesteru United byl rodák z Amsterdamu bez práce.

Nizozemský trenér v zimě odmítl jeden nejmenovaný čínský klub, který mu nabízel smlouvu na tři rok s celkovým výdělkem 44 milionů liber (1,354 miliardy korun). Van Gaal se ale rozhodl skončit s fotbalem po 26leté trenérské kariéře hlavně kvůli rodině.
Van Gaal se rozloučil trofejí
Van Gaalovým posledním zápasem na lavičce profesionálního fotbalového klubu bylo finále FA Cupu, ve kterém United přehráli Crystal Palace 2:1. Nizozemec se tak s kariérou rozloučil vítězstvím v nejstarší klubové soutěži na světě.
"Myslel jsem, že si po konci v United chvíli odpočinu. Udělám si volno, ale teď si nemyslím, že se ještě vrátím k trénování," uvedl van Gaal pro nizozemské noviny De Telegraaf. "Mohl jsem vzít v zámoří lukrativní nabídku, ale události v mé rodině mě přesvědčily," dodal....

17.01.2017 - 11:13

Fotbalisty Jihlavy by měl posílit bosenský ofenzivní hráč Marin Popovič, který v uplynulých sezonách působil v NK Čelik Zenica. Dvaadvacetiletý Popovič má zkušenosti z reprezentační jednadvacítky a je využitelný na obou krajích zálohy. S jihlavským týmem se připravuje od pondělí.

17.01.2017 - 11:06

Amsterodam - Nizozemský fotbalový kouč Louis van Gaal ukončil v 65 letech trenérskou kariéru. Bez práce byl od loňského května, kdy dostal výpověď v Manchesteru United. Poté z rodinných důvodů nekývl na angažmá v Číně, kde by si za tři roky údajně vydělal 44 milionů liber (asi 1,36 miliardy korun).