Švýcarsko porazilo oslabenou Albánii

Vytvořit: 06/11/2016 - 17:10
Albánie - Švýcarsko 0:1, švýcarský obránce Schär překonává brankáře Berishu -- zdroj: www.theguardian.com

První kolo skupiny A uzavřel duel Albánie se Švýcarskem, kde úlohu favorita helvetský kříž zvládl

Albánie - Švýcarsko 0:1 (0:1) video
5. Schär
Muž zápasu: Schär

Sestava AlbánieE. Berisha - E. Hysaj , L. Cana , M. Mavraj , A. Agolli - A. Abrashi , B. Kukeli , T. Xhaka (62. E. Kace ) - O. Roshi (73. S. Cikalleshi ), A. Sadiku (82. S. Gashi ), E. Lenjani
Sestava ŠvýcarskoY. Sommer - S. Lichtsteiner , F. Schär , J. Djourou , R. Rodríguez - X. Shaqiri (88. G. Fernandes ), V. Behrami , G. Xhaka , A. Mehmedi (62. B. Embolo ) - H. Seferovič , B. Džemaili (76. F. Frei )

Jaký to rozdíl oproti včerejšímu utkání, kdy jsme viděli i od poražených Rumunů velmi vydařený výkon. No nemůže být každý den posvícení. Švýcaři začali velmi svižně a po několika náznacích šancí šli po hlavičce Schära do vedení. Úsměvné na tom je to, že to je jeden z mála "pravých" Švýcarů.

Na tomto gólu měl lví podíl gólman Berisha, který se asi vzhlédnul ve svém kolegovi z Rumunska, a podobným způsobem, skokem plavmo, minul míč.A když v závěru prvního poločasu byl vyloučen kapitán Albánie Cana, bylo po zápase.

Druhý poločas už jsem neviděl, pač jsem na cestě do Toulouse, ale předpokládam dle výsledku,že jsem o nic nepřišel.