Německo slaví vstřelený gól do sítě Ukrajiny (2:0)

20. S. Mustafi , 90. B. Schweinsteiger
Muž zápasu: Neuer

Sestava NěmeckoM. Neuer - B. Höwedes , J. Boateng , S. Mustafi , J. Hector - T. Müller , S. Khedira , M. Özil , T. Kroos , J. Draxler (78. A. Schürrle ) - M. Götze (90. B. Schweinsteiger )
Sestava Ukrajina A. Pjatov - A. Fedeckij , J. Chačeridi , J. Rakickij , V. Ševčuk - A. Jarmolenko (74. O. Zinčenko ), S. Sydorčuk , V. Kovalenko , T. Stěpaněnko , J. Konopljanka - R. Zozulja (67. J. Selezňov )

Německo dokráčelo k vítězství 2:0, ale nerodilo se lehce. Německo začalo aktivně a za svou aktivitu bylo odměněno gólem už ve 20. minutě. Potom, ale přestalo úplně hrát a jen díky famóznímu Neuerovi se šlo do kabin za stavu 1:0.

Do druhého poločasu vstoupilo Německo odhodlané svůj náskok pojistit. Ale mnoho šancí končilo na brankáři Pjatovovi a nebo na brankové konstrukci. Ukrajina ve druhém poločase už nebyla tak nebezpečná, ale když zahrozila, musel Neuer opět vytáhnout kvalitní zákrok. Vítězství nakonec pojistil veterán Schweinsteiger, který byl na hřišti teprve pár minut.