Fotbalové novinky

23.10.2017 - 12:51

Podobnost čistě náhodná? Nesjpíš nikoliv. Když se fotbalistům Slavie zranil stoper Deli, nedokázali v play off udělat poslední krok do Ligy mistrů. „Kdyby zůstal zdravý, dnes by ji asi Slavia hrála,“ myslí si nejen internacionál Pavel Kuka. A když africký obránce zůstal znovu na marodce, sešívaní ukončili mimořádnou sérii. Po 36 ligových duelech bez porážky v neděli podlehli Liberci 1:2 a na vedoucí Plzeň ztrácejí už 11 bodů...

23.10.2017 - 12:12

Praha - Fotbalový reprezentant Václav Kadlec si v sobotním ligovém utkání v Jablonci natrhl zadní stehenní sval a bude pražské Spartě chybět několik týdnů. Sparta o tom informovala na...

23.10.2017 - 12:01

Komentář - Slavia v neděli poprvé pod trenérem Šilhavým prohrála, jednou to přijít muselo. Divil jsem se, že to natáhli na tolik zápasů, už dřív to měli nahnuté.
Slávisté poslední dobou nehrají nic moc. Těžili z toho, že měli výbornou obranu, troufnu si říct, že nejlepší u nás v lize. Ale ve hře dopředu bývají nijací a není vidět signál, že by se to lepšilo. Liberec byl běhavější, v každé akci nebezpečnější, útoky mu netrvaly tak dlouho. Dobře bránil, hrál celoplošný fotbal a Slavia nevěděla, co s ním.
A navíc jí chyběli oba Afričané. Bez Ngadeua a Deliho je její obrana trochu děravější. Teda trochu víc.
Hvězdy, které do Edenu přišly, prostě zatím neplní to, co by se od nich za ty miliony dalo čekat. Buď nehrají nic, nebo nehrají vůbec. S jedinou výjimkou, a tou je Stoch. U něj si ale zase musíme počkat, jestli vydrží bez nějakého průšvihu, znám ho ze Slovenska. Ovšem zatím hraje dobře, snaží se, fotbalista je šikovný.
Problém s posilami má i Sparta. Za...